«Перекладацький квест» у ПДАУ для учнів Полтави

18 березня до Полтавського державного аграрного університету завітали десятикласники КЗ «Полтавська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 20 імені Бориса Серги Полтавської міської ради Полтавської області» разом зі своїми наставницями Мариною Котьман і Вірою Пономаренко. У межах тижня факультету обліку та фінансів викладачі кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін організували для учнів веселий і пізнавальний «Перекладацький квест».
  У лінгафонному кабінеті за допомогою спеціальної програми «Нібелунг» під координацією доцентки кафедри Лесі Матвієнко кмітливі учасники спробували перекласти текстові варіанти та аудіозаписи цитат з відомих фільмів. Це завдання не лише сприяло поліпшенню знань англійської мови, а й викликало цікавість учнів до культури англомовних країн. Під час англомовної онлайн-вікторини кожен також мав змогу більше дізнатися про життя студентів та особливості навчального процесу в Полтавському державному аграрному університеті.

Захопливим випробуванням для школярів став і кахут «Справжні та хибні друзі перекладача», підготовлений доцентками Оленою Красотою та Оксаною Мокляк. Юні учасники із задоволенням розгадували секрети перекладу унікальних англійських слів. Сміх, азарт, командний дух супроводжували гру «Alias», учні з легкістю висловлювали свої думки англійською мовою, продукували креативні асоціації, виявляли неабияку ерудованість.
  Цей інноваційний захід став чудовою нагодою для десятикласників поглибити свою перекладацьку майстерність, ознайомитися з життям і навчальним процесом Полтавського державного аграрного університету.