Обговорення проєктів освітньо-професійних програм спеціальності 035 Філологія

14 грудня відбулося обговорення проєктів освітньо-професійних програм Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська першого (бакалаврського) рівня вищої освіти та Германські мови і переклад (англійська та німецька мови) другого (магістерського) рівня вищої освіти. До обговорення долучилися представники академічної спільноти, професіонали-практики, студенти спеціальності 035 Філологія, члени робочих груп з розроблення ОПП. Модератором заходу була гарант ОПП, доцентка кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін Яніна Тагільцева.
Учасники зустрічі наголосили на актуальності реалізації представлених до розгляду програм з огляду на те, що в сучасних умовах євроінтеграції підготовка висококваліфікованих фахівців з іноземної філології та перекладу має винятково важливе значення. Ознайомившись із проєктами ОПП, стейкхолдери надали слушні поради стосовно структурно-логічної схеми освітніх компонентів, тематичного наповнення деяких дисциплін, розширення обсягів самостійної роботи при вивченні певних питань.
  Приємно, що студенти та випускники виявили неабияку активність під час обговорення, зокрема поділилися досвідом вивчення дисциплін, вказали на змістовність, різноплановість і доречність указаних у програмі освітніх компонентів; відзначили зорієнтованість програмних результатів навчання на формування вмінь здійснювати якісний письмовий та усний переклади; порекомендували й надалі залучати до освітнього процесу фахівців з перекладу, носіїв іноземної мови, що сприятиме вдосконаленню перекладацької майстерності студентів, їхньої іншомовної компетентності.
  Щиро дякуємо всім за плідну співпрацю!