Атестаційна комісія
|
||
№
з/п
|
Прізвище, ім’я, по батькові,
науковий ступінь, вчене звання
|
Посада
|
1
|
Аранчій
Валентина Іванівна
кандидат економічних наук,
професор
|
Перший проректор,
голова комісії
|
2
|
Галич
Олександр Анатолійович
кандидат економічних наук,
професор
|
Ректор,
член комісії
|
3
|
Горб
Олег Олександрович
кандидат сільськогосподарських наук,
доцент
|
Проректор
з науково-педагогічної, наукової роботи, член комісії
|
4
|
Дубинка
Олег Миколайович
|
Проректор
з АГЧ, член комісії
|
5
|
Костенко
Олена Михайлівна
доктор технічних наук,
професор
|
Проректор
з науково-педагогічної роботи, член комісії
|
6
|
Шаравара
Тамара Олексіївна
доктор історичних наук,
професор
|
Проректор
з науково-педагогічної роботи і перспективного розвитку,
член комісії
|
7
|
Біловод
Олександра Іванівна
кандидат технічних наук,
доцент
|
Декан
інженерно-технологічного факультету, член комісії
|
8
|
Булах
Тетяна Вікторівна
|
Учений секретар,
член комісії
|
9
|
Дорогань-Писаренко
Людмила
Олександрівна
кандидат економічних наук,
професор
|
Декан
факультету обліку та фінансів, член комісії
|
10
|
Кулинич
Сергій Миколайович
доктор ветеринарних наук,
професор
|
Декан
факультету ветеринарної медицини, член комісії
|
11
|
Лінська
Світлана Павлівна
|
Головний бухгалтер,
член комісії
|
12
|
Маренич
Микола Миколайович
доктор сільськогосподарських наук
професор
|
Директор
навчально-наукового інституту агротехнологій, селекції та екології, член комісії
|
13
|
Овчарук
Олена Михайлівна
кандидат економічних наук,
доцент
|
Начальник
відділу кадрів, член комісії
|
14
|
Радочіна
Юлія Ігорівна
|
Голова
первинної профспілкової організації працівників,
член комісії
|
15
|
Світлична
Алла Василівна
кандидат економічних наук,
доцент
|
Директор
навчально-наукового інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій,
член комісії
|
16
|
Семенко
Оксана Вікторівна
|
Начальник
юридичного відділу,
член комісії
|
17
|
Шевніков
Микола Янаєвич
доктор сільськогосподарських наук, професор
|
Директор
ВСП «Аграрно-економічний фаховий коледж Полтавського державного аграрного університету», професор кафедри рослинництва,
член комісії
|
18
|
Шостя
Анатолій Михайлович
доктор сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник
|
Декан
факультету технології виробництва та переробки продукції тваринництва,
член комісії
|
Комісія з питань освітньої діяльності
|
||
№
з/п
|
Прізвище, ім’я, по батькові,
науковий ступінь, вчене звання
|
Посада
|
1
|
Костенко
Олена Михайлівна
доктор технічних наук,
професор
|
Проректор
з науково-педагогічної роботи,
голова комісії
|
2
|
Аранчій
Валентина Іванівна
кандидат економічних наук,
професор
|
Перший проректор,
член комісії
|
3
|
Безкровний
Олександр Валентинович
кандидат економічних наук, доцент
|
Професор
кафедри фінансів, банківської справи та страхування, член комісії
|
4
|
Біловод
Олександра Іванівна
кандидат технічних наук,
доцент
|
Декан
інженерно-технологічного факультету, член комісії
|
5
|
Будник
Ніна Василівна
кандидат технічних наук,
доцент
|
Завідувач
кафедри харчових технологій, член комісії
|
6
|
Вакуленко
Юлія Валентинівна,
кандидат сільськогосподарських наук, доцент
|
Керівник
навчально-наукового центру інформаційно-комунікаційних освітніх технологій та освіти дорослих, член комісії
|
7
|
Горбенко
Олександр Вікторович
кандидат технічних наук,
доцент
|
Завідувач
кафедри агроінженерії та автомобільного транспорту,
член комісії
|
8
|
Дмитренко
Надія Іванівна,
кандидат ветеринарних наук, доцент
|
Завідувач
кафедри терапії імені професора
П.І. Локеса
|
9
|
Дорогань-Писаренко
Людмила
Олександрівна
кандидат економічних наук,
професор
|
Декан
факультету обліку та фінансів,
член комісії
|
10
|
Дорошенко
Андрій Петрович
кандидат економічних наук,
доцент
|
Начальник
навчального відділу,
член комісії
|
11
|
Келемеш
Антон Олександрович
кандидат технічних наук,
доцент
|
Доцент
кафедри агроінженерії та автомобільного транспорту,
член комісії
|
12
|
Кузьменко
Лариса Михайлівна
кандидат сільськогосподарських наук, доцент
|
Професор кафедри біології продуктивності тварин імені академіка О. В. Квасницького,
член комісії
|
13
|
Кулинич
Сергій Миколайович
доктор ветеринарних наук,
професор
|
Декан
факультету ветеринарної медицини, член комісії
|
14
|
Лавріненко
Інна Вікторівна
кандидат ветеринарних наук, доцент
|
Керівник
відділу моніторингу та забезпечення якості освіти,
член комісії
|
15
|
Ласло
Оксана Олександрівна
кандидат сільськогосподарських наук, доцент
|
Доцент кафедри землеробства і агрохімії ім. В.І. Сазанова,
член комісії
|
16
|
Маренич
Микола Миколайович
доктор сільськогосподарських наук, професор
|
Директор
навчально-наукового інституту агротехнологій, селекції та екології, член комісії
|
17
|
Петренко
Максим Олександрович
кандидат сільськогосподарських наук, доцент
|
Доцент
кафедри інфекційної патології, гігієни, санітарії та біобезпеки, член комісії
|
18
|
Світлична
Алла Василівна
кандидат економічних наук,
доцент
|
Директор
навчально-наукового інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій,
член комісії
|
19
|
Шостя
Анатолій Михайлович
доктор сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник
|
Декан
факультету технології виробництва та переробки продукції тваринництва, член комісії
|
20
|
Шульга
Людмила Володимирівна
кандидат економічних наук,
доцент
|
Керівник
навчально-наукового центру забезпечення освітньої діяльності та якості освіти, член комісії
|
21
|
Яхін
Сергій Валерійович
кандидат технічних наук,
доцент
|
Завідувач
кафедри будівництва та професійної освіти,
член комісії
|
Комісія з питань наукової та інноваційної діяльності
|
||
№
з/п
|
Прізвище, ім’я, по батькові,
науковий ступінь, вчене звання
|
Посада
|
1
|
Горб
Олег Олександрович
кандидат сільськогосподарських наук, доцент
|
Проректор
з науково-педагогічної, наукової роботи, голова комісії
|
2
|
Гангур
Володимир Васильович
доктор сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник
|
Завідувач
кафедри рослинництва,
член комісії
|
3
|
Дячков
Дмитро Володимирович
доктор економічних наук, професор
|
Професор
кафедри менеджменту
ім. І.А. Маркіної, член комісії
|
4
|
Євстаф’єва
Валентина Олександрівна
доктор ветеринарних наук, професор
|
Завідувач
кафедри паразитології та ветеринарно-санітарної експертизи, член комісії
|
5
|
Зоря
Олексій Петрович
доктор економічних наук,
професор
|
Завідувач
кафедри фінансів, банківської справи та страхування,
член комісії
|
6
|
Киричко
Борис Павлович
доктор ветеринарних наук, професор
|
Завідувач
кафедри хірургії та акушерства,
член комісії
|
7
|
Ковальчук
Станіслав Богданович
доктор технічних наук,
доцент
|
Голова
Ради молодих вчених, член комісії
|
8
|
Кручиненко
Олег Вікторович
доктор ветеринарних наук, професор
|
Завідувач
кафедри інфекційної патології, гігієни, санітарії та біобезпеки,
член комісії
|
9
|
Кузьміна
Наталія Миколаївна
|
Директор
бібліотеки, член комісії
|
10
|
Лозинська
Тамара Миколаївна
доктор наук з державного управління, професор
|
Завідувач
кафедри публічного управління та адміністрування,
член комісії
|
11
|
Макаренко
Петро Миколайович
доктор економічних наук, професор
|
Завідувач
кафедри економіки та міжнародних економічних відносин, член комісії
|
12
|
Махмудов
Ханлар Зейналович
доктор економічних наук, професор
|
Завідувач
кафедри підприємництва і права, член комісії
|
13
|
Писаренко
Володимир Вікторович
доктор економічних наук,
професор
|
Завідувач
кафедри маркетингу, член комісії
|
14
|
Писаренко
Павло Вікторович
доктор сільськогосподарських наук, професор
|
Завідувач
кафедри екології, збалансованого природокористування та захисту довкілля, член комісії
|
15
|
Поліщук
Анатолій Анатолійович
доктор сільськогосподарських наук, професор
|
Завідувач
кафедри технології виробництва продукції тваринництва,
член комісії
|
16
|
Попов
Станіслав Вячеславович
кандидат технічних наук, старший науковий співробітник
|
Завідувач
кафедри механічної та електричної інженерії,
член комісії
|
17
|
Поспєлов
Сергій Вікторович
доктор сільськогосподарських наук, професор
|
Завідувач
кафедри землеробства і агрохімії імені В.І. Сазанова, член комісії
|
18
|
Самойлик
Юлія Василівна
доктор економічних наук, професор
|
Професор
кафедри економіки та міжнародних економічних відносин, член комісії
|
19
|
Сіренко
Олена Вікторівна
кандидат економічних наук, доцент
|
Завідувач
аспірантури і докторантури,
член комісії
|
20
|
Тищенко
Володимир Миколайович
доктор сільськогосподарських наук, професор
|
Завідувач
кафедри селекції, насінництва і генетики, член комісії
|
21
|
Усенко
Світлана Олексіївна
доктор сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник
|
Завідувач
кафедри біології продуктивності тварин імені академіка О.В. Квасницького, член комісії
|
22
|
Уткін
Юрій Вікторович
кандидат технічних наук,
доцент
|
Завідувач
кафедри інформаційних систем та технологій, член комісії
|
23
|
Шевчук
Сергій Миколайович
доктор географічних наук, професор
|
Завідувач
кафедри геоматики, землеустрою та планування територій
|
Комісія з правових питань та фінансово-господарської діяльності
|
|||
№
з/п
|
Прізвище, ім’я, по батькові,
науковий ступінь, вчене звання
|
Посада
|
|
1
|
Галич Олександр Анатолійович
кандидат економічних наук, професор
|
Ректор,
голова комісії
|
|
2
|
Аранчій
Валентина Іванівна
кандидат економічних наук,
професор
|
Перший проректор,
член комісії
|
|
3
|
Дубинка
Олег Миколайович
|
Проректор
з АГЧ, член комісії
|
|
4
|
Канцедал
Наталія Анатоліївна,
кандидат економічних наук, доцент
|
Завідувач
кафедри обліку і оподаткування, член комісії
|
|
5
|
Семенко
Оксана Вікторівна
|
Начальник
юридичного відділу, член комісії
|
|
6
|
Лінська
Світлана Павлівна
|
Головний бухгалтер,
член комісії
|
|
7
|
Махрова
Марина Станіславівна
|
Голова первинної профспілкової організації студентів, здобувач вищої освіти освітнього ступеня «Бакалавр» денної форми навчання, спеціальності 211 «Ветеринарна медицина»,
член комісії
|
|
8
|
Писаренко
Віктор Микитович
доктор сільськогосподарських наук, професор
|
Завідувач
кафедри захист рослин,
член комісії
|
|
9
|
Радочіна
Юлія Ігорівна
|
Голова
первинної профспілкової організації працівників, член комісії
|
|
10
|
Овчарук
Олена Михайлівна
кандидат економічних наук, доцент
|
Начальник
відділу кадрів, член комісії
|
Комісія з питань виховної роботи та студентського самоврядування
|
||
№
з/п
|
Прізвище, ім’я, по батькові,
науковий ступінь, вчене звання
|
Посада
|
1
|
Шаравара
Тамара Олексіївна
доктор історичних наук,
професор
|
Проректор
з науково-педагогічної роботи і перспективного розвитку,
голова комісії
|
2
|
Бобровський
Максим Олександрович
|
Голова
Студентського сенату, здобувач вищої освіти освітнього ступеня «Бакалавр» денної форми навчання спеціальності 073 «Менеджмент», член комісії
|
3
|
Дяченко
Юлія Сергіївна
|
Здобувач
вищої освіти освітнього ступеня «Бакалавр» денної форми навчання спеціальності 073 «Менеджмент», член комісії
|
4
|
Літвінов
Петро Юрійович
|
Завідувач
кафедри фізичного виховання і спорту, член комісії
|
5
|
Мороз
Олександр Павлович
|
Здобувач
вищої освіти ступеня вищої освіти «Бакалавр» денної форми навчання спеціальності 204 «Технології виробництва та переробки продукції тваринництва», член комісії
|
6
|
Омельченко
Ганна Олексіївна
кандидат ветеринарних наук,
доцент
|
Завідувач
кафедри нормальної і патологічної анатомії та фізіології тварин,
член комісії
|
7
|
Підгорна
Валерія Валентинівна
|
Здобувач
вищої освіти освітнього ступеня «Бакалавр» денної форми навчання спеціальності 208 «Агроінженерія», член комісії
|
8
|
Плахотна
Єва Віталіївна
|
Здобувач
вищої освіти освітнього ступеня «Магістр» денної форми навчання спеціальності 211 «Ветеринарна медицина», член комісії
|
9
|
Помаз
Олександр Михайлович,
кандидат економічних наук, доцент
|
Омбудсмен,
член комісії
|
10
|
Ромашко
Таміла Петрівна
кандидат хімічних наук, доцент
|
Завідувач
кафедри біотехнології та хімії,
член комісії
|
11
|
Семенкова
Анастасія Олександрівна
|
Здобувач
вищої освіти освітнього ступеня «Бакалавр» денної форми навчання спеціальності 075 «Маркетинг»,
член комісії
|
12
|
Сенько
Інна Михайлівна
|
Керівник
відділу маркетингу, член комісії
|
13
|
Сизоненко
Наталія Миколаївна
кандидат філологічних наук, доцент
|
Завідувач
кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін, член комісії
|
14
|
Соляник
Валерія Андріївна
|
Здобувач
вищої освіти освітнього ступеня «Бакалавр» денної форми навчання спеціальності 201 «Агрономія»,
член комісії
|
15
|
Шабельник
Сергій Сергійович
|
Голова
Ради здобувачів вищої освіти (аспірантів), член комісії
|
16
|
Шершень
Анастасія Анатоліївна
|
Здобувач
вищої освіти освітнього ступеня «Бакалавр» денної форми навчання спеціальності 071 «Облік і оподаткування», член комісії
|