День відкритих дверей у ПДАУ

1-ше червня не пройшло безслідно в Полтавському державному аграрному університеті, адже співпали День захисту дітей і День відкритих дверей! У цей особливий день абітурієнти могли завітати на територію університету і дізнатися більше про безліч спеціальностей та деталі вступу.

Студенти-випускники кафедри Інформаційних системи і технології, а саме Федорченко Марк, Городянин Анатолій, Аксюк Валентин, Кулага Богдан і Власенко Єгор, підготовили досить насичену програму.
В першу чергу була створена презентація про 126 спеціальність Інформаційні системи і технології, яка містила в собі не тільки звичайну інформацію, а особистий досвід і роботи студентів, які створювалися з 1-го курсу навчання. Як наприклад: довідники і зерносховища в Україні, рибні озера і їх потужності та ін.
По-друге було проінформовано про різні заходи, які відбувалися на кафедрі: олімпіади, участь у кіберспортивних змаганнях, адміністрування сайтів, робота у мудлі та ін.
Для майбутніх студентів були і розваги у вигляді квесту, невеличкі подарунки та захоплюючої прогулянки нашим маленьким містечком.
Тому, ми хочемо закликати вас вступати до ПДАУ, а саме 126 спеціальності, бо з нами ви отримаєте якісні знання і захоплююче студентське життя! Чекаємо на кожного!