4 листопада 2019 році відбулося відкрите лекційне заняття з навчальної дисципліни «Університетська освіта»

04 листопада 2019 року викладачі кафедри менеджменту –к.е.н., доцент Воронько-Невіднича Тетяна Вікторівна та ст. викладач Олійник Аліна Сергіївна провели лекційне заняття «Соціально-культурна інфраструктура закладу вищої освіти» з дисципліни «Університетська освіта».

Нині викладач не завжди є першоджерелом знань, тому саме аудиторія часто стає майданчиком для відкритого діалогу та обміну думками. У нестандартний для студентської аудиторії спосіб – робота в малих групах, робота в парах, навчальні ігри – на лекції було висвітлено такі питання: особливості соціально-культурної інфраструктури ПДАА, елементи її організаційної культури, складники культурної інфраструктури закладу.

Дисципліна «Університетська освіта» входить до циклу обов’язкових дисциплін професійної підготовки здобувачів вищої освіти спеціальностей 073 Менеджмент та 281 Публічне управління та адміністрування СВО Бакалавр.

Застосування інтерактивних методів на лекції мало такі безумовні переваги:опрацювання великого масиву інформації, налагодження оперативного зворотного зв’язку зі студентами, активізація мислення, мобілізація знань та умінь студента, досягнення високих результатів навчальної діяльності тощо.

Першокурсники залишилися задоволеними роботою в такому форматі!