Власовець Віталій Михайлович

Фото, посада, контакти

Кафедра: 

Механічної та електричної інженерії

Посада: 

Професор кафедри

Науковий ступінь: 

доктор технічних наук

Вчені звання: 

професор

Контактна інформація: 

вул. Сковороди 1/3, м. Полтава, 36003,

навчальний корпус №3, 2-й поверх,

Інженерно-технологічний факультет,

тел. (0532) 56-96-87

e-mail: vitaliy.vlasovets@pdau.edu.ua

Ідентифікатори науковця:

Експерт Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти зі спеціальностей 132 - матеріалознавство, 133 - галузеве машинобудування, 208 - агроінженерія.

Академік інженерної академії наук (секції науки про землю, матеріалознавство).

Голова науково-методичної підкомісії спеціальності 208 «Агроінженерія» Науково-методичної ради МОН України.

Член секції Наукової ради МОН за фаховим напрямом «Машинобудування» з експертизи проектів наукових робіт, науково-технічних (експериментальних) розробок.

Член спеціалізованої вченої ради Д64.832.04 по захисту докторських дисертацій при спеціальність 05.05.11- «Машини і засоби механізації сільськогосподарського виробництва».

Освіта

1993-1998 р.р. – закінчив Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка (ХНТУСГ) та отримав дипломи з відзнакою: інженера-механіка, магістра з експлуатації та ремонту сільськогосподарської техніки, магістра філософії (менеджмент).
У 2020 р. отримав кваліфікацію магістра з агроінженерії.

Аспірантура

Підготовка в аспірантурі протягом 1999-2001 рр. 2001 рік – публічний захист дисертації «Підвищення експлуатаційних властивостей сталевих та чавунних деталей нанесенням покриття методом електродугової металізації» на здобуття наукового ступеня к.т.н. (спеціалізована вчена рада Харківського автомобільно-дорожнього університету).

Докторантура

Підготовка в докторантурі протягом 2007-2009 рр. 2011 рік – публічний захист дисертації «Підвищення механічних властивостей робочого шару виробів з залізовуглецевих сплавів та розробка неруйнівного методу їх оцінки за коерцитивною силою» на здобуття наукового ступеня д.т.н. (спеціалізована вчена рада Харківського автомобільно-дорожнього університету).

Досвід роботи

На факультеті працює з 2021 року.

Протягом 1998-2021 рр. працював у Харківському національному технічному університеті сільського господарства імені Петра Василенка.

Разом з колективом кафедри тракторів і автомобілів організовував відкриття нових лабораторій за підтримки Департаменту агропромислового розвитку Харківської обласної державної адміністрації для підвищення ефективності підготовки студентів-аграріїв для сільськогосподарських компаній Східного регіону України

2018 р створено навчально-науковий центр «John Deere Training Center» офіційного дилера John Deere в Україні – компанії ТОВ «Agristar».

2017 р. створена сучасна навчально-наукова лабораторія «CASE IH Education» офіційного дистриб’ютора «CASE IH» в Україні компанії ТОВ «Ukrfarming».

Разом з Департаментом агропромислового розвитку, ДУ НМЦ «Агроосвіта» МОН України та за безпосередньої організації у 2017-2020рр. проводилось щорічне професійне свято «День механіка» та науково-практичний семінар для інженерів господарств та фермерів з ефективної експлуатації сучасної сільськогосподарської техніки в умовах Східного регіону України «Оптимальні техніко-технологічні рішення в рослинництві».

Знання мов

Українська – досконало; англійська – Pre-Intermediate.

Підвищення кваліфікації

Підвищення кваліфікації ННІ післядипломної освіти Національний університет біоресурсів і природокористування України (2018 р.) – 108 год.

Підвищення кваліфікації Центр підвищення кваліфікації, перепідготовки, удосконалення керівних працівників і спеціалістів Сумського національного аграрного університету (2019 р.) – 150 год.

Науково-педагогічне стажування в в UNIVERSYTET PRZYRODNICZY w Lubline, Польща (2021р.) – 180 год.

Підвищення кваліфікації компанія SoftServe “Program - Tech summer for teachers bootcamp” (2022 р.) – 10 год.

Підвищення кваліфікації компанія SoftServe “Teacher's DevOps Course” (2022 р.) – 108 год.

Стажування

Науково-педагогічне стажування на протязі 14.09-14.12.2021 р. в UNIVERSYTET PRZYRODNICZY w Lubline (Польща) проведено роботу з напрямів: MOBILNE SYSTEMY ENERGII I INTELEKTUALNE SZTUCZNA INTELIGENCJA; APPLICATION OF COMPUTER VISION AND MACHINE LEARNING; ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI NAUKOWYMI I TECHNOLOGII WYDAWANIA WNIOSKÓW O DOTACJĘ.

Здобутки

Почесне звання "Відмінник освіти України".

Почесні грамоти Міністерства освіти і науки України, Міністерства агропромислового комплексу України, Головного департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації за наукову роботу та організацію й проведення Всеукраїнських студентських конкурсів та олімпіад.

Переможець конкурсу "Вища школа Харківщини - кращі імена", стипендіат Харківської обласної державної адміністрації (стипендія ім. Олексія Никаноровича Соколовського).

Стипендіат Президента України.

Лауреат Премії Президента України для молодих вчених за наукові розробки зі створення нового обладнання, технологій та матеріалів для відновлення деталей с.-г. техніки.

Публікації

Є автором та співавтором понад 200 наукових та науково-методичних публікацій, серед яких 1 монографія, 4 навчальних посібники, понад 150 статей у журналах і збірниках (у тому числі 14 у журналах, що входять до наукометричної бази даних Scopus), 6 патентів на винаходи та корисні моделі України.

Факультети: