Вибори декана факультету ветеринарної медицини

7 червня 2022 року відбулися вибори на посаду декана факультету ветеринарної медицини ПДАУ. Серед запрошених на збори трудового колективу факультету ветеринарної медицини були виконувачка обов’язків ректора університету Валентина Аранчій, перший проректор Олександр Галич, проректорка з науково-педагогічної роботи Олена Костенко, начальниця відділу кадрів Олена Овчарук. Після оголошення виборчої програми претендента відбулися безпосередні вибори, що проходили шляхом таємного голосування. Сергій Кулинич отримав абсолютну більшість голосів, що демонструє єдність трудового колективу.

Колектив факультету щиро вітає Сергія Миколайовича та бажає йому нових наукових здобутків, плідних міжнародних зв’язків і міцної нервової системи!