Зустріч викладачів і здобувачів вищої освіти кафедри агроінженерії та автомобільного транспорту зі стейкхолдерами

Обов'язковим елементом підготовки викосокваліфікованих фахівців першого (бакалаврського), другого (магістерського), рівнів вищої освіти є практична підготовка та закріплення набутих теоретичних знань. Якісна підготовка освітніх професійних програм є одним з чинників досягнення успішного навчання та набуття професійних навичок. Забезпечення програмних компетентностей та досягнення програмних результатів навчання здобувачами вищої освіти стає можливим завдяки взаємодії науково-педагогічних кадрів, підприємців та роботодавців, випускників і студентів.

      

З метою залучення до конструктивної дискусії стейкхолдерів, обговорення освітніх програм та підсилення практичної спрямованості підготовки фахівців спеціальності 208 «Агроінженерія» 24 жовтня 2023 року кафедрою агроінженерії та автомобільного транспорту було проведено круглий стіл на базі Полтавської регіональної філії ТОВ «Полетехніка» партнерами якого є такі бренди: New Holland, Stara, Horsch, Merlo, Zaffrani, Valentini, Capello, Salford та ін. Під час зустрічі гаранти освітніх програм кафедри Сергій ЛЯШЕНКО (програми Технології і засоби механізації сільськогосподарського виробництва, перший бакалаврський рівень) та Олександр ГОРБЕНКО (програми Технології і засоби механізації сільськогосподарського виробництва, другий магістерський рівень) разом з Артемом ОЖЕРЕЛЬЄВИМ, керівником Полтавського регіонального управління ТОВ «Полетехніка» та  Юрієм ГРУШКО керівником сервісної служби Полтавської регіональної філії ТОВ «Полетехніка» та членами робочих груп за участі к.т.н., доцента Юрія ЯЦЕНКА та здобувачів вищої освіти Самсона КОЛОТІЯ, Софії ЛЯШЕНКО, Максима ПЕРЕПЕЛИЦІ обговорили питання вдосконалення освітньо-професійних програм, зокрема зміст деяких освітніх компонентів, необхідних для якісної підготовки майбутніх фахівців, а також питання працевлаштування студентів.

    

Було наголошено, що запропоновані програми укладені відповідно до вимог стандартів вищої освіти та відповідають побажанням здобувачів вищої освіти. Стейкхолдери висловили пропозиції щодо розширення перспектив співпраці. Отримана корисна інформація під час обговорення слугуватиме основою для вдосконалення змісту та якості освітніх програм вище зазначеної спеціальності.