Зустріч у форматі круглого столузі стейкхолдерами

«ЕФЕКТИВНІСТЬ ERP-СИСТЕМ В АВТОМАТИЗАЦІЇ ВИРОБНИЧИХ ПРОЦЕСІВ У ГАЛУЗІ ТВАРИННИЦТВА: СУМІСНІСТЬ ПОТРЕБ БІЗНЕСУ, ПІДПРИЄМЦІВ, ОСВІТИ»

Напередодні нового навчального року 30 серпня 2022 р. в спеціалізованій навчально-дослідній лабораторії імітаційного моделювання та реінжинірингу бізнес-процесів відбувся круглий стіл за участю членів Ради з якості вищої освіти спеціальності «Інформаційні системи та технології» (Юрій Уткін, Олена Копішинська, Ігор Слюсарь), стейкхолдерів – директора ТОВ «Інфосвіт ІТ сервіс» Олега Бондаренка, представника відділу техпідтримки ТОВ «Кварт Софт» Наталії Демченко, здобувачів вищої освіти за освітньо-професійними програмами «Інформаційні управляючі системи» СВО бакалавр (Єгор Власенко, Тарс Влох, Богдан Олійник) і «Інформаційні управляючі системи та технології» СВО магістр (Анатолій Городянин, Валентин Аксюк, Сергій Ковпак), головних спеціалістів агропідприємств регіону, СТОВ  «Скіф» (Кривобік Марія, Божко Олена) та ін.

Заслухали доповіді в супроводі презентацій Олега Бондаренка про досвід впровадження ПК «Універсал» на підприємствах галузі тваринництва та директора з перспективного розвитку Миколи Кондратюка про призначення і характеристики модуля «Тваринництво» ІС Soft.Farm.

Під час жвавої та конструктивної дискусії учасники не лише обговорили особливості презентованих систем, механізми впровадження у виробничі процеси, порядок нарощування модулів управлінського обліку, алгоритми моделювання процесів і систем, але й розглянули напрямки тристоронньої співпраці між агропідприємствами, ІТ-компаніями, університетом на базі кафедри інформаційних систем та технологій.

Науково-педагогічні працівники висловили пропозицій з підбору та апробації на реальних даних відомих методик моделювання виробничих процесів, побудови прогнозних моделей та бізнес-аналітики. Зі стейкхолдерами освітніх програм обговорили можливості для здобувачів вищої освіти в межах вивчення низки дисциплін обох освітніх програм мати доступ до програмного забезпечення, брати участь у реальних проєктах впровадження інформаційних систем та проходити виробничі та переддипломні практики на старших курсах.
Такі зустрічі проводяться систематично та збагачують всіх учасникам новими знаннями й відкривають ширші горизонти творчого обміну й взаємодії для розвитку й економіки, освіти, бізнесу.