Здобувачі вищої освіти спеціальності "Агроінженерія" знайомилися із сучасною технікою фірми John Deere, наданою компанією «Агрістар»

Під час навчальної практики у с.Бречківка компанія «Агрістар» надала їм кілька сучасних тракторів фірми John Deere. Студенти не лише вивчали їх будову, а й самі могли покермувати.
Спочатку вони ззовні придивляються до нових тракторів, потім вже освоюються у кабіні, та разом із інструкторами рушають з місця.
Студенти, які зараз проходять навчальну практику у с.Бречківка, цього дня знайомляться із сучасною закордонною технікою. Новенькі трактори їм надало товариство «Агрістар», що є офіційним дистриб'ютором компанії John Deere в Полтавській, Харківській та Луганській областях.
Андрій Бут, директор Полтавської філії компанії «Агрістар»
- Ми хочемо, щоб майбутні працівники сільського господарства побачили передові новинки с/г техніки, не просто побачили, а щоб вони могли спробувати зрозуміти, що таке в даному випадку трактор John Deere.
Переваги нових тракторів студенти оцінюють одразу.
Віктор Булашенко, студент ПДАА
- Значно комфортніше керувати, та й взагалі: трактор сам по собі кращий. Не рівняти рік виробництва наших, які тут є на практиці, і ті, які зараз випускаються.
Окрім знайомства із новою технікою, майбутні інженери-механіки Полтавської державної аграрної академії цього дня мали складати іспит із практичної їзди. Чекає своєї черги сісти за кермо Антоніна. Дівчина впевнена у власних знаннях та навичках. Керувати трактором для неї, каже, завдання не складне.
Антоніна Глущенко, студентка ПДАА
- Якщо тобі розповідають це, ти хочеш, ти прагнеш цьому навчитися, то тобі це дається легко. Не важливо, яка професія. Головне – якщо ти цього хочеш. На легких тракторах – це не такі емоції, а коли керуєш великим трактором, ті, що категорія А2, то це такі емоції, така махіна здорова, що просто не передати.
На тракторах студенти академії мали виконати різні сільськогосподарські роботи: оранка, культивація, вирівнювання грунту. У разі успішного складання іспиту вони отримують посвідчення тракториста-машиніста.
Віктор Сакало, зав. кафедрою машиновикористання та виробничого навчання ПДАА
- Це, мабуть, єдиний виш в Україні залишився, який на безоплатній фактично основі дає можливість студентам отримати категорію А1 і забезпечує можливість отримати на факультативній платній основі на категорію А2-В1.
Заходи із залученням новітньої сільськогосподарської техніки, кажуть в академії, виш проводитиме і надалі. Адже в такому разі студенти отримують не лише теоретичні, а й практичні навички кермування тракторами нового зразка.

http://misto-tv.poltava.ua/news/24625/