Вічна світла пам’ять нашій колезі

Уся спільнота навчально-наукового інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій сумує з приводу важкої та непоправної втрати доктора економічних наук, професорки, Заслуженої діячки науки і техніки України, завідувачки кафедри менеджменту Маркіної Ірини Анатоліївни.
        У нашій пам’яті Ірина Анатоліївна назавжди залишиться натхненницею, захисницею, добрим другом, доброзичливою колегою, надійною наставницею, прекрасним педагогом, фахівцем своєї справи. Вона виявляла живущу енергію та світло. Передчасна смерть Ірини Анатоліївни – це непоправне горе для її рідних, близьких, друзів, колег, учнів і послідовників.
         Глибоко сумуємо з приводу цієї трагічної втрати та висловлюємо щирі співчуття  рідним і близьким. Тримайтесь, ми з Вами.
         Віримо, що Всемилостивий Господь прийме її світлу та щиру душу в Царство Небесне. Вічна світла пам’ять нашій колезі.