Участь у грантовій програмі із Лестерським Університетом (Великобританія) та обговорення перспектив подвійних дипломів

Приємною новиною є запуск грантової схеми вартістю 4,3 мільйона фунтів стерлінгів для досліджень та інновацій Великобританія-Україна, щоб підтримати Ініціативу побратимства Великобританія-Україна.

Грантова схема британсько-українських грантів на наукові дослідження та інновації передбачає фінансування до 31 серпня 2023 року для відповідних вищих навчальних закладів, які беруть участь у британсько-українській ініціативі Twinning, яку координує Cormack Consultancy Group (CCG), для розробки індивідуальних програм роботи, спрямованих на взаємні дослідження та інноваційні потреби як українських, так і британських установ і дослідників.

Ця схема фінансується «Research England». Університети «UK International» використовуватиме інвестиції «Research England» для управління програмою конкурсних грантів, доступних виключно університетам Великобританії для використання в контексті партнерства Twinning.( Побратимство)

Очікуємі результати:

•  Університети Великої Британії матимуть ресурси для побудови довгострокових стратегічних партнерств зі своїми партнерами в Україні, які підтримують як установи, так і загально- британські/українські пріоритети досліджень та інновацій.
•  Спільні ресурси та можливості, які допоможуть університетам Великобританії краще реагувати на майбутні кризи Партнерства, які можуть створювати спільні дослідницькі та інноваційні проекти, які позиціонуватимуть британський сектор як світового лідера у реагуванні на кризи.
•  Університетська дослідницька та інноваційна екосистема України отримуватиме підтримку через поточну кризу та після неї.
Проведені заходи в рамках партнерства Twinning можуть включати, але не обмежуватися цим:
•  Семінари з розвитку партнерства;
•  Початкове фінансування майбутньої двосторонньої співпраці в дослідженнях;
•  Підтримка дослідників та літні школи;
•  Доступ до навчання та підвищення кваліфікації для дослідницького, керівного персоналу;
•  Підтримка дослідницької інфраструктури та витратних матеріалів;
•  Обробка даних і доступ до дослідницьких сервісів та електронних ресурсів;
•  Доступ до програм навчання та навичок у Великобританії післядипломних досліджень (PGR) і Early Career Researcher (ECR)( Ранніх професійних досліджень);
•  Візити дослідників і PGR та підвищення потенціалу;

Детальна інформація за посиланням:

Професор кафедри економіки та міжнародних економічних відносин, д.е.н., професор Юлія Самойлик взяла участь у підготовці грантової заявки для участі в проекті.

Варто зазначити, що крім цього проекту, ми маємо низку інших напрямів співпраці із Лестерським університетом - читання лецій, спільне проведення конференцій та наукових досліджень.

Крім того, розпочато роботу щодо створення програми подвійного диплому на базі освітньої програми Міжнародні економічні відносини.

Дякуємо нашим партнерам із Лестерського університету за співпрацю!