Тренінг розрахований на осіб з повною або базовою загальною середньою освітою, професійною (професійно-технічною) освітою, без вимог до їхнього стажу роботи. Пройшовши тренінг, його учасники опанують такі компетентності, як розуміння основних принципів виготовлення хліба та хлібобулочних виробів, уміння використовувати власну рецептуру для приготування хліба та хлібобулочних виробів, знання про різні види сировини, що використовується у хлібопекарні, вміння правильно вимірювати та змішувати інгредієнти для виготовлення тіста, навички формування та оброблення тіста перед пекарським обробленням, знання про різні методи пекарського оброблення тіста, вміння користуватися пекарським обладнанням та інструментами, розуміння процесу випікання хліба та хлібобулочних виробів, навички контролю якості готових хлібобулочних виробів, знання про зберігання та транспортування хліба та хлібобулочних виробів.
Період і графік навчання: червень – липень 2024 року, понеділок – п’ятниця, з 10:00 до 14:50.
Адреса проведення тренінгу: м. Полтава, вул. Сковороди, 1/3, навчальний корпус № 4 Полтавського державного аграрного університету.
Після завершення тренінгу його учасники, які успішно виконають теоретичну та практичну компоненти, отримають сертифікати.
Участь у тренінгу безплатна.
Подати заявки на участь у тренінгу можуть усі охочі. Перевага надається особам, які належать до вразливих груп населення, зокрема особам з інвалідністю (що підтверджено медичною довідкою); внутрішньо переміщеним особам; безробітним; особам, які не мають постійної роботи або стабільного та передбачуваного джерела доходу; особам, які мають заробіток менше ніж 3600 грн; одиноким матерям чи батькам; членам сімей з трьома і більше дітьми (до 18 років); членам сімей з особою з інвалідністю (що підтверджено медичною довідкою); особам старше 60 років; вагітним жінкам.
Для відбору на участь у тренінгу потрібно до 3 червня 2024 року заповнити анкету за посиланням: https://ee.kobotoolbox.org/x/f81uK1Xp
Деталі за телефоном: +380 (66) 013 10 00
Заходи впроваджуються в межах проєкту “Підтримка відновлення соціальної та фінансової стійкості громад у постраждалих від війни регіонах на сході та заході України”, що реалізується Helvetas у партнерстві з JERU за підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).