Навчання в ПДАУ для студентів – це не тільки освітній процес і наукова робота, а й цікаві позанавчальні заходи.

Навчання в ПДАУ для студентів – це не тільки освітній процес і наукова робота, а й цікаві позанавчальні заходи!

30 червня 2021 року на черговому занятті театрального гуртка університету учасники колективу письменницького напряму, а саме: студентки першого курсу спеціальності 073 Менеджмент Артеменко Ангеліна, Рубанська Карина, Карпенко Валентина та студенти спеціальностей 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка та 035 Філологія, познайомились із актором, DJ і ведучим Олександром Лазарєвим. Колектив однодумців активно долучився до плідної роботи над збіркою віршів і нарисів.

Усіх охочих запрошуємо долучатися до театрального гуртка ПДАУ!
Розпочинає роботу новий курс гуртка, в межах якого будуть організовані цікаві зустрічі з громадськими діячами нашого міста, літературні вечори з письменниками та інші цікаві заходи з практикуванням навичок, пов’язаних із розвитком талантів студентів.