Навчально-наукова лабораторія кафедри Інфекційної патології, гігієни, санітарії та біобезпеки

     Навчально-наукова лабораторія кафедри інфекційної патології, гігієни, санітарії та біобезпеки була створена 1 вересня 2017 року на базі кафедри інфекційної патології, гігієни, санітарії та біобезпеки факультету ветеринарної медицини Полтавської державної аграрної академії (наказ № 215 від 31 жовтня 2018 року).
Відповідно до штатного розпису Полтавської державної аграрної академії до постійного штату навчально-наукової лабораторії кафедри інфекційної патології, гігієни, санітарії та біобезпеки входить посада завідувача лабораторії, яку обіймає Туль Олександра Іванівна.
     Навчально-наукова лабораторія кафедри інфекційної патології, гігієни, санітарії та біобезпеки розміщена у першому навчальному корпусі, на першому поверсі, в аудиторії № 5. Лабораторія забезпечена відповідною матеріально-технічною базою, яка дозволяє ефективно проводити навчальну та науково-дослідну діяльність.
На базі навчально-наукової лабораторії здобувачі вищої освіти мають змогу оволодіти теоретичними знаннями та набути практичні навички щодо відбору патологічного матеріалу для встановлення діагнозу при інфекційних хворобах тварин, проведення мікробіологічних, мікологічних, вірусологічних, серологічних, патоморфологічних досліджень, постановки біопроби, розробки заходів з ліквідації та профілактики хвороб і визначення безпечності та якості проведених ветеринарно-санітарних заходів.
     В навчально-науковій лабораторії кафедри інфекційної патології, гігієни, санітарії та біобезпеки проводяться дослідження аспірантів. Підготовлено 2 дисертаційні роботи:
- 1 кандидатська дисертація за спеціальністю 16.00.03 – ветеринарна мікробіологія, епізоотологія, інфекційні хвороби та імунологія;
- 1 дисертація на здобуття освітньо-наукового ступеня доктора філософії галузі знань 21 «Ветеринарна медицина», за спеціальністю 211 «Ветеринарна медицина».
     За результатами наукової роботи, проведеної на базі навчально-наукової лабораторії, отримано понад 10 охоронних документів (патенти України на корисні моделі).
В умовах навчально-наукової лабораторії функціонують студентські наукові гуртки «Мікробіолог», «Епізоотолог», «Вірусолог», «Шляхами Пастера», на заняттях яких здобувачі вищої освіти виконують практичну частину наукової роботи для участі у студентських конференціях, Всеукраїнських конкурсах наукових робіт.

 

ПОЛОЖЕННЯ

ПЛАН РОБОТИ ЛАБОРАТОРІЇ

ЗВІТ

ДИСЦИПЛІНИ