Навчальні вебінари для науково-педагогічних працівників Університету щодо внесення даних фактичного виконання навчальної роботи в АСУ ПДАУ (03.10-04.10.23 р.)

3-4 жовтня 2023 року відділом моніторингу та забезпечення якості освіти були проведені навчальні вебінари для науково-педагогічних працівників Університету щодо внесення даних фактичного виконання навчальної роботи в АСУ ПДАУ.

З вітальними словами до присутніх звернулася проректор з науково-педагогічної роботи, д.т.н., професор Костенко Олена Михайлівна, яка відмітила, що розроблення і удосконалення Кабінету викладача в АСУ ПДАУ є можливим завдяки консолідації зусиль різних структурних підрозділів Університету, зокрема навчально-наукового центру інформаційно-комунікаційних освітніх технологій та освіти дорослих і навчально-наукового центру забезпечення освітньої діяльності та якості освіти. Наголосила, що основною метою спільної роботи є оптимізація процесів планування та обліку роботи науково-педагогічних працівників Університету, тому всі пропозиції щодо удосконалення Кабінету викладача будуть розглянуті та, за можливості, враховані.

Керівник навчально-наукового центру забезпечення освітньої діяльності та якості освіти, к.е.н., доцент Шульга Людмила Володимирівна зазначила, що облік виконання навчальної роботи регламентується Положенням про планування, облік і контроль виконання навчальної, наукової, методичної та організаційної роботи науково-педагогічними працівниками в Полтавському державному аграрному університеті і нагадала про необхідність звітування за виконання навчальної роботи на засіданнях кафедр по завершенню першого семестру та навчального року.

Керівник відділу моніторингу та забезпечення якості освіти, к.в.н., доцент Лавріненко Інна Вікторівна продемонструвала слухачам як з головної сторінки Кабінету викладача потрапити до вкладинки Навчальна робота, у якій можна побачити дані запланованого навчального навантаження та внести кількість фактично виконаних годин. При цьому, для зручності користувачів, передбачено можливість копіювання, коригування та видалення внесених даних, а також формування відповідних звітів. Інна Вікторівна відзначила, що розроблення Кабінету викладача потребувало вирішення складних технічних завдань, проте якість виконаної роботи буде оцінена передусім користувачами, відгуки яких необхідні для розуміння напрямів подальшого удосконалення наявного функціоналу.

Під час вебінарів усі бажаючі отримали поради та відповіді на поставлені питання. Дякуємо за співпрацю!