НАРОДНИЙ АНСАМБЛЬ СУЧАСНОЇ ПІСНІ «MAL-A-XIT»

Художній керівник – Софія Курбацька.

Контакти:

Особливе місце в культурному житті Універистету займає народний ансамбль сучасної пісні «Мал-а-хіт», заснований у 2006 році Світланою Курбацькою.

Основний напрям роботи колективу – естрадний жанр в етно-аранжуванні. За роки існування колектив ансамблю змінюється, поповнюється новими талантами. Колектив є багаторазовим переможцем та лауреатом обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів-фестивалів.

Ансамбль сучасної пісні «Mal-a-xit» – володар Гран-прі Всеукраїнського Еко-фестивалю «Лель», с. Крива Руда Полтавської області (2013 рік); Гран-прі Всеукраїнського конкурсу-фестивалю «Мелодії над Ворсклою» м. Полтава (2016 р.), Гран-прі Міжнародного конкурсу-фестивалю в Болгарії «Zirka» (2019 рік). Колектив є лауреатом Дипломів І ступеня обласного міжвузівського мистецького фестивалю-конкурсу «Студентська весна» м. Полтава (2007 – 2019 рр.); лауреат Диплому І ступеня Міжнародного фестивалю творчості «Музика сонячного міста» м. Одеса (2013 р.); лауреат Диплому І ступеня Міжнародного літературно-музичного конкурсу-фестивалю «Причал на Поштовій», м. Київ (2017 р.); лауреат Диплому І ступеня Міжнародного конкурсу-фестивалю в Болгарії «Zirka» (2017-2018 р.р.); лауреат Диплому І ступеня Міжнародного конкурсу-фестивалю Interhational Contest «All colours of art» м. Ф’юджі Італія (2019 р.); Бронзовий призер студентського Євробачення «Univision», м. Баку, Азербайджан (2014 р.). 2019 рік – ансамбль сучасної пісні «Mal-a-xit» – активний учасник міжнародних стажувань за кордоном «The way to West End and Broadway» у Польщі, 2021 рік "Час на фольклор" у Польщі, європейської програми «Ерасмус Плюс».

Колектив систематично співпрацює з громадськими та волонтерськими організаціями, бере участь у благодійних мистецьких заходах для військових, дітей та людей з обмеженими можливостями.