Лекція від директора ТОВ «НВК «ДОВІРА-2006» Віталія Карюка для студентів ОП МЕВ

У рамках вивчення дисципліни "Міжнародні економічні відносини" для здобувачів вищої освіти освітньої програми Міжнародні економічні відносини співпраці була прочитана лекція нашим стейкхолдером - директором  ТОВ «НВК «ДОВІРА-2006» Віталієм Івановичем Карюком на тему "Інфраструктурне забезпечення здійснення зовнішньоекономічної діяльності".

ТОВ «НВК «ДОВІРА-2006» професійно вирішує логістичні завдання з 1994 року. Багаторічний практичний досвід роботи, наявність власного складського комплексу, штат кваліфікованих фахівців забезпечує оперативне вирішення питань, пов’язаних з транспортуванням, супроводом, оформленням, зберіганням вантажів.

На лекції були розглянуті такі питання:

1. Характеристика елементів інфраструктури міжнародного ринку.

2. Напрями діяльності 3PL-операторів і міжнародних логістичних компаній.

3. Перспективи розвитку інфраструктури для здійснення зовнішньокономічної діяльності.

На початку лекції Віталій Іванович детально описав основні процеси, які виконує підприємство,  у рамках співпраці із контрагентами міжнародного ринку,

Шановний лектор зазначив, що логістична компанія, яку він очолив у Полтаві створила систему, орієнтовану на швидке вирішення завдань з максимальним скороченням витрат. Цьому сприяє наявність розвиненої інфраструктури, яка включає:

Складський Комплекс площею 30 000 м2;
Митний Склад і Склад тимчасового зберігання;
Адміністративний корпус;
Складський Корпус для зберігання Засобів Захисту Рослин.
На території складського комплексу розташовані 2 митні пости, які забезпечують швидке оформлення документів. Розмитнити вантаж в стислі терміни дозволяє робота в зоні складського комплексу фахівців ветеринарного контролю, екологічної служби, прикордонного поста. Це гарантія швидкого проведення нормативних процедур, з дотриманням галузевих вимог.

ТОВ «НВК «ДОВІРА-2006» надає складські послуги в Полтаві. Крім зберігання вантажів під митним контролем, перелік послуг включає:

оформлення документації;
обробку товарів на складі;
відвантаження партіями, в зазначеному обсязі.
Зберігання, відвантаження організовується з урахуванням специфіки товару. Це стосується мікроклімату, вимогам до розміщення на складі. Вимоги клієнтів, обов’язки, прописані в договорі, виконуються на 100%.

Крім складських послуг в Полтаві, надається транспортно-експедиційне обслуговування.  При необхідності організовується охорона товарів.

Також митні брокери в Полтаві готують документацію для митниці.

Студенти із великим захопленням слухали Віталія Івановича, задавали цікаві питання та виявили інтерес щодо вирішення практичних кейсів у діяльності компанії.

Ми щиро вдячні Віталію Карюку та колективу ТОВ «НВК «ДОВІРА-2006» за тісну співпрацю з нашим університетом та кафедрою.