Лекція від директора ТОВ «НВК «ДОВІРА-2006» Віталія Карюка для студентів ОП Економіка підприємства

У рамках вивчення дисципліни «Стратегії розвитку соціально-економічних систем» для здобувачів вищої освіти освітньої програми Економіка підприємства директор ТОВ «НВК «ДОВІРА-2006» Віталій Карюк прочитав лекцію на тему: «Стратегія розвитку підприємств – операторів зовнішнього ринку». Під час лекції розглянуто актуальні питання, зокрема:
1. Сутність зовнішньоекономічної діяльності та її актуальні напрями в сучасних умовах.
2. Види логістичних послуг на міжнародному ринку, економічне обґрунтування їх ефективності та логістичне забезпечення.
3. Стратегічні пріоритети розвитку сучасних компаній – 3PL-операторів.
Варто зазначити, що ТОВ «НВК «ДОВІРА-2006» – провідне підприємство, яке разом з Групою Компаній «КМ» надає повний спектр послуг у сфері міжнародної діяльності. Багаторічний практичний досвід роботи, наявність власного складського комплексу, штат кваліфікованих фахівців забезпечує оперативне вирішення питань, пов’язаних з транспортуванням, супроводом, оформленням, зберіганням вантажів. Компанія створила систему, орієнтовану на швидке вирішення завдань з максимальним скороченням витрат. Цьому сприяє наявність розвиненої інфраструктури, яка включає:
Складський Комплекс площею 30 000 м2;
Митний Склад і Склад тимчасового зберігання;
Адміністративний корпус;
Складський Корпус для зберігання Засобів Захисту Рослин.
На території складського комплексу розташовані 2 митні пости, які забезпечують швидке оформлення документів. Розмитнити вантаж в стислі терміни дозволяє робота в зоні складського комплексу фахівців ветеринарного контролю, екологічної служби, прикордонного поста. Це гарантія швидкого проведення нормативних процедур, з дотриманням галузевих вимог.
ТОВ «НВК «ДОВІРА-2006» надає складські послуги в Полтаві. Крім зберігання вантажів під митним контролем, перелік послуг включає: оформлення документації; обробку товарів на складі; відвантаження партіями, в зазначеному обсязі. Зберігання, відвантаження організовується з урахуванням специфіки товару. Це стосується мікроклімату, вимогам до розміщення на складі. Крім складських послуг в Полтаві, надається транспортно-експедиційне обслуговування.  При необхідності організовується охорона товарів. акож митні брокери в Полтаві готують документацію для митниці.

Під час лекції були розглянуті конкретні ситуації із практичної діяльності ТОВ «НВК «ДОВІРА-2006» та Групи Компаній «КМ», здобувачі уявляли себе фахівцями стратегічного планування та моделювали можливі сценарії розвитку компанії. Однозначно, за умови активної євроінтеграції, попит на послуги 3PL-операторів буде зростати швидкими темпами, тому наші студенти проявляють неабиякий інтерес до сфери зовнішньоекономічної діяльності.
Дякуємо пану Віталію Карюку за цікаву лекцію, а також колективам ТОВ «НВК «ДОВІРА-2006» та Групи Компаній «КМ» за плідну співпрацю з нами.