У ПДАУ відбулося урочисте відкриття Всеукраїнської ветеринарної конференції

23 квітня 2024 року в Полтавському державному  аграрному університеті в рамках проведення Тижня факультету ветеринарної медицини, який очолює Сергій Кулинич, відбулося урочисте відкриття Всеукраїнської ветеринарної конференції «Актуальні питання у ветеринарній стоматології, офтальмології та анестезіології». На цю конференцію зібралися провідні фахівці галузі з усіх куточків України, щоб обмінятися досвідом, презентувати останні наукові здобутки та обговорити вдосконалення методів лікування тварин.

Відкрив конференцію ректор ПДАУ Олександр Галич, який привітав учасників конференції, підкреслив її важливість для розвитку ветеринарної медицини в Україні та висловив упевненість, що завдяки спільним зусиллям можна зробити вітчизняну ветеринарну медицину ще більш ефективною.

Заступник директора Департаменту агропромислового розвитку Полтавської обласної військової адміністрації Олег Палій  відзначив актуальність тематики конференції, оскільки на ній зібралися провідні ветеринари України, які щоденно рятують життя тварин і роблять наш світ ліпшим, і побажав усім учасникам конференції плідної роботи, нових знань і цікавих знайомств.

Начальниця Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області Яніна Аранчій зазначила, що Всеукраїнська ветеринарна конференція – це не лише подія, це рушійна сила розвитку ветеринарної медицини в Україні. Саме тут народжуються нові ідеї, вдосконалюються методи лікування, а головне – об’єднуються люди, які щиро прагнуть зробити життя тварин ліпшим. Вона побажала всім учасникам успіхів і натхнення та відзначила високий рівень підготовки фахівців ПДАУ, яким завжди раді в Держпродспоживслужбі.

Далі Олександр Галич вручив подяки партнерам за їхню значну підтримку та плідну співпрацю.

Перед початком своєї доповіді Сергій Ткаченко передав від Збройних сил України подяку  ректору Полтавського державного аграрного університету Олександру Галичу.

Після урочистої частини відбулося пленарне засідання, де доповідали відомі науковці та практики, які представили останні роботи у ветеринарній стоматології, офтальмології та анестезіології.

У рамках конференції також відбудуться:

• секційні засідання, де учасники зможуть детальніше ознайомитися з актуальними питаннями ветеринарної стоматології, офтальмології та анестезіології;

• майстер-класи, на яких досвідчені фахівці продемонструють практичні навички роботи з тваринами;

• виставка, на якій буде представлено сучасні ветеринарні препарати, обладнання та інструменти.

Конференція є чудовою платформою для:

• оновлення знань і навичок у сфері ветеринарної стоматології, офтальмології та анестезіології;

• ознайомлення з останніми досягненнями та передовими методами в цих галузях;

• обміну досвідом і знаннями з колегами;

• налагодження нових зв’язків і розширення кола професійних контактів.

Організатори вдячні усім учасникам, спікерам, партнерам і спонсорам за активну участь та плідну співпрацю! Сподіваємося, що отримані знання та навички допоможуть їм у їхній професійній діяльності та сприятимуть поліпшенню здоров’я тварин!