"Школа майбутнього"

В рамках Тижня ННІ економіки, управління, права та інформаційних технологій Полтавського державного аграрного університету викладачі кафедри економіки та міжнародних економічних відносин провели захоплюючу гру серед учнів десятого та одинадцятого класів Щербанівського ліцею Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області під назвою "Школа майбутнього".

Цей захід було організовано з метою  розвитку креативного мислення, лідерських якостей та підприємницького духу в молоді. Учасників було розділено на команди, потім вони представили свої проєкти та бачення  школи майбутнього, які  вразили своєю оригінальністю і вмінням аналізувати та прогнозувати майбутнє освіти. Кожна команда проявила велику цікавість до завдання та продемонструвала високий рівень професійної підготовки та творчості.

Всіх учасників було нагороджено солодкими призами.

Наостанок представники студентського активу провели цікавий квест за спеціальностями та розповіли про перспективи навчання в Полтавському державному аграрному університеті.