Підсумки проведення Тижня навчально-наукового інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій ПДАУ

З 13 до 17 травня в Полтавському державному аграрному університеті було проведено Тиждень навчально-наукового інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій, очолюваного професором Дмитром Дячковим. Цей насичений подіями захід став майданчиком для обміну досвідом, генерування нових ідей і розвитку професійних компетенцій студентів, викладачів, представників бізнесу та громадськості.

Протягом Тижня ННІ ЕУПІТ відбулися:

XVI міжнародна конференція «Маркетингове забезпечення продуктового ринку» та Міжнародна конференція «Менеджмент XXI століття: глобалізаційні виклики»;

гостьова лекція практика «Управління стратегією підприємства за сучасних умов» та підвищення кваліфікації "Мотивація під час війни"»;

майстер-клас «Власний бізнес: виклики та перспективи масштабування» та майстер-клас з інтеграції пристроїв інтернету речей для управління розумним будинком;

показові виступи пілотів агродронів;

практичні воркшопи від компанії «Аврора» та «Місце економічної експертизи в сучасних умовах: безпекові питання»;

тренінг «Як отримати грант? Корисні поради для написання якісної грантової поради»;

патріотичні заходи: лірично-патріотичний івент пам’яті Володимира Мирного «Страшні слова, коли вони мовчать», акція «А ти сій квіти» та свято вишиванки;

розважальні та спортивні заходи: «Game fest», марафон-естафета, турнір з «CS:GO», клуб Дилетантів, «Шиканемо з директором ННІ ЕУПІТ»;

ділові заходи: круглий стіл «Прокурорська діяльність в умовах воєнного часу», круглий стіл «Бізнес у соціальних мережах», ділова гра для абітурієнтів «Школа майбутнього», презентація бізнес-планів «Власна справа – шлях до успіху»,  презентація «Альтернативні джерела енергії – сонячні панелі» (компанія «Lumos»).

Однією з яскравих подій Тижня стало проведення фотоконкурсу «Хештег ННІ ЕУПІТ». Протягом Тижня учасники конкурсу публікували фото із символікою чи атрибутом, що асоціюється з ННІ ЕУПІТ. Підсумки фотоконкурсу було підбито в завершальний день Тижня.

Тиждень ННІ ЕУПІТ був не просто низкою заходів, але й став потужною платформою для обміну досвідом, генерування нових ідей, де кожен мав змогу проявити себе, дослідити свої творчі горизонти, здобути нові знання та перемоги.

ПДАУ пишається досягненнями ННІ ЕУПІТ і щиро дякує всім учасникам Тижня за активну участь та плідну співпрацю!

Це був час, який надихає, мотивує та дарує незабутні враження!