Університет мрії очима студентів-менеджерів

Найкращий порадник на шляху до вдосконалення освітнього процесу – це здобувач вищої освіти. Саме тому на підсумковому занятті з курсу «Університетська освіта» викладачки кафедри менеджменту
імені І. А. Маркіної Тетяна Воронько-Невіднича та Олена Лопушинська провели семінар на тему «Університет моєї мрії».
Здобувачам вищої освіти спеціальності 073 Менеджмент 1 курсу скороченого терміну навчання було запропоновано викласти власне бачення ідеального закладу вищої освіти. Під час презентацій своїх робіт студенти підкреслювали важливість створення комфортного психоемоційного клімату та дружньої атмосфери, розвиненої матеріально-технічної бази, впровадження елементів гейміфікації і сучасних методів
е-навчання. Лунали пропозиції щодо нанесення зображень на стіни корпусів, створення зон відпочинку для студентів і викладачів, наприклад, для настільного тенісу, аерохокею тощо. Жваве обговорення викликала пропозиція створити електронний запис на прийом до методистів деканату з метою ліквідації черг під час сесій.
Завдяки невимушеній атмосфері діалогу, що панувала на занятті, студенти розкрили свої творчі здібності, опанували навички ораторського мистецтва, а викладачі кафедри ще краще зрозуміли прагнення сучасних студентів і їхні очікування від закладу вищої освіти.