Участь викладачів кафедри менеджменту ім. І. А. Маркіної у вебінарі "Інноваційні методи викладання у закладі вищої освіти"

Викладачі кафедри менеджменту ім. І. А. Маркіної взяли активну участь у вебінарі "Інноваційні методи викладання у закладі вищої освіти". Зокрема, Тетяна Олександрівна Сазонова розкрила тему про інтеграцію проєктного, групового та ігрового методів навчання. Спікер зосередила увагу на перевагах застосування цих методів навчання як для здобувачів вищої освіти, так і викладачів. Акцент було зроблено на залучення здобувачів вищої освіти до спільної проєктної діяльності в контексті вивчення навчальних дисциплін; на формування мотивації, інтересу до навчання, саморозвитку та позитивного досвіду досягнення, креативної діяльності; на формування навичок командної роботи, комунікацій, презентації, а також планування, організації, контролю та самоконтролю. Інтеграція проєктного, групового та ігрового методів навчання забезпечує не лише результативне  опанування здобувачами вищої освіти програмних результатів навчання, але й сприяє вихованню морально стійкої, соціально відповідальної особистості, здатної розв’язувати проблеми, аналізувати власні помилки, перемагати та отримувати задоволення від процесу навчання і згуртованості всіх учасників освітнього процесу.