Студенти мають змогу ефективно підготуватися до тестування ЄВІ

Шановні студенти, кафедра гуманітарних і соціальних дисциплін Полтавського державного аграрного університету пропонує курси підготовки до ЄВІ (єдиного вступного іспиту) з іноземної мови (англійської / німецької) для вступу до магістратури.

Студенти мають змогу ефективно підготуватися до тестування ЄВІ, необхідного для вступу до магістратури.
Тривалість курсів 6 місяців (жовтень — травень). Щомісяця 8 занять, по 2 заняття на тиждень.
Вартість курсів становить 700 грн на місяць.
Викладачка курсу Жорник Ірина Іванівна.
Записатися на онлайн-курси можна за телефоном +380992784873.
Ми пропонуємо:

• стратегії проходження та лайфхаки до кожного завдання Use of English та читання ЄВІ із тренувальними завданнями;
  • конспект необхідної граматики ЄВІ (тренувальні завдання в аудиторії та добірка корисних посилань для самостійного вивчення);
  • конспект необхідної лексики ЄВІ (тренувальні завдання в аудиторії та добірка корисних посилань для самостійного вивчення);
  • тести сертифікаційних робіт ЄВІ минулих років із детальним аналізом.

Місце проведення очного навчання: навчальний корпус № 4, аудиторія 445 (5-й поверх).