Стажування в сільському господарстві Швейцарії в 2022 році!

Вимоги до кандидатів:

- Вік від 18 до 30 років.
- Студент або випускник аграрного навчального закладу (не більше ніж рік після закінчення)
- Знання німецької або англійської мови на розмовному рівні.

Період практики складає 4 місяці.

Також пропонуються розміщення на 12-18 місяців, при умові що студент вже раніше пройшов 4 місячну практику в Швейцарії.

Умови проживання під час практики.

Студентові надається окрема кімната та 3-разове харчування разом із приймаючою родиною. Інколи при розміщенні на овочевих фермах проживання та харчування буде окремо від фермера.

Тривалість робочого тижня складає 50-60 годин. Вихідні дні та відпустка. Згідно із швейцарським законодавством всі практиканти, які мають вік до 20 років мають право на 5 тижневу відпустку нарік.

Практиканти ,які старші 20 років будуть мати відпустку 4 тижні на рік. Наприклад якщо тривалість практики складає 4 місяці то період відпустки буде складати 7.5 днів. Відпустка є оплачуваною.Страхування. Страховий поліс на кожного практиканта передбачений швейцарською стороною. Даний страховий поліс від нещасного випадку та різних хвороб. Як правило швейцарський страховий поліс не покриває лікування зубів. Швейцарський страховий поліс не покриває витрати на лікування ,якщо вони складають менше ніж 200 швейцарських франків. В цьому випадку цю суму покриває український страховий поліс. Якщо сума за лікування більше ніж 200 франків то ці витрати покриває швейцарська страхова компанія.

Якщо період практики 3-4 місяці - стипендія складає 2645 швейцарськихфранків на місяць (разом із податком). Із цієї суми кожного місяця вираховується плата за проживання 345 франків та 645 франків на харчування ( сніданок 105 франків, обід 300 франків і вечеря 240 франків).Стипендія практикантів після сплати за житло , харчування та відрахування податків складатиме мінімум 800 франків на місяць. Як правило стипендія виплачується в кінці кожного місяця. Деякі фермери виплачують стипендію за всі місяці в кінці практики. Понаднормові години оплачується додатково. Курс швейцарського франка до євро - 1CHF=1,02 EUR

Понаднормові години. Щоденний робочий час регулюється положеннями відповідного кантону. При необхідності, практикант повинен працювати понаднормово. Це компенсується наданням додаткових вихідних днів або більш тривалою відпусткою або доплатою до стипендії в розмірі до 25%. Робочий одяг та взуття студенти повинні привозити із собою. Якщо студент не буде мати із собою робочого одягу та робочого взуття ,фермер придбає їх для практиканта та має право вирахувати їхню вартість із стипендії. Семінар який організовує приймаюча організація Agrimpuls після першого місяця перебування студентів на практиці є обов’язковим. Період
семінару складає 2 дні.

Вартість програми,яка сплачується в Україні до виїзду на практику:

- Перший внесок складає 300 євро та сплачується в національній валюті після отримання візи.

- Консульський збір складає ≈ 85 євро, який оплачуватиметься в ПосольствіШвейцарії в Києві.

- Український страховий поліс ,якщо період практики складає 4 місяці≈ 40 євро.

- Квиток на автобус Київ-Варшава≈ 30 євро та квиток на літак Варшава-Цюріх ≈80 євро. Інша частина вартості програми,яка вираховується в Швейцарії після перших двох місяців перебування на практиці в Швейцарії.

- Збір приймаючої організації Agrimpuls становить 220 франків (якщо період практики складає 3-4 місяці та 320 франків +ПДВ що складає 8% (якщо період практики складає 12-18 місяців).

- Квиток від аеропорту м. Цюріх до господарства, де ви будете проходити практику. Вартість ≈ 55 франків
- Збір до общини складає -40 франків
- Посвідчення іноземця -80 франків

- Ввідний семінар -108 франків

- Навчальний семінар –135 франків.

Обов’язкові документи для участі в програмі:

- Угода Erklaerung (заповнена повністю на німецькій мові)
- Анкета Praktikumanmeldung ( заповнена повністю на німецькій мові)
- Медична форма Gesundsheitserlaerung (заповнена повністю на німецькій мові).
- Довідка з університету на німецькій мові ( видається міжнародним відділом навчального закладу де Ви навчаєтесь).
- Автобіографія ( Lebenslauf) на німецькій мові.
- Копія водійського посвідчення (якщо є).
- Копія першої сторінки закордонного паспорту та віз (якщо є) в гарнійякості.
- 3 фотографії розміром 35Х45 мм.
- Підписаний договір про надання послуг із компанією Фін Агро Консалтінг в 2х екземплярах.

Просимо дуже уважно заповнювати всі документи та вносити тільки правдиву інформацію.

ПП«Фін Агро Консалтінг»

вулиця Героїв Оборони 10,оф.124