Спеціальність «Галузеве машинобудування»

133 Галузеве машинобудування

Технології сучасності для тебе

Випускники університету нині займають керівні посади як в українських, так і в іноземних бізнес-структурах, працюють у державних органах влади та в різних міністерствах України


Зміст підготовки
20+

актуальних курсів та дисциплін для індивідуального вивчення

7 тис+

працюючих машинобудівних підприємств, що майже повністю охоплюють усі виробничі цикли створення різноманітної техніки

21 тис+

середня заробітна плата

Що на вас чекає під час навчання:

Теоретична підготовка

Лекційні, практичні та лабораторні заняття у поєднанні із виконанням завдань самостійної підготовки під керівництвом викладачів. Саме такий спектр діяльності дозволяє опанувати кожну дисципліну належним чином.

Практична підготовка

Закріплення та конкретизація результатів теоретичного, навчально-практичного опанування під час навчальних, виробничих та професійних практик. Ти отримаєш реальний досвід роботи зі спеціальним обладнанням на підприємствах машинобудівної галузі.

Консультаційна підтримка

Фахові викладачі, вузькопрофільні спеціалісти, представники виробництва доступні тобі для вирішення професійних задач, як у онлайн форматі форматі, так і в особистому спілкуванні.

Дослідницька діяльність

Протягом навчання ти братимеш участь у різноманітних наукових конференціях, конкурсах студентських наукових робіт, семінарах, круглих столах тощо. Матимеш змогу бути членом студентських наукових гуртків, публікувати результати власних досліджень у вигляді статей, тез доповідей, а також подати заявку та отримати патент на винахід чи корисну модель.

Програми обміну

Міжнародні програми обміну здобувачів вищої освіти, – можливість отримати грант або стипендію на навчання та стажування за кордоном

Диплом

Захист кваліфікаційної роботи та диплом державного зразка. Логічним завершенням опанування освітньої програми є виконання та захист кваліфікаційної роботи. Саме ти отримаєш підтвердження власної професійної компетентності щодо розв'язання  актуальних задач чи вирішення проблем сучасного галузевого машинобудування.

Як організовано навчання?

Теорія + практика

Ви відвідуєте лекції, отримуєте практичне завдання за темою заняття та шаблон його виконання

number 1
Домашні завдання і тестування

Протягом всього курсу наші викладачі перевіряють Ваші домашні завдання, відповідають на всі питання, а куратор супроводжує під час навчання, підтримує і надихає

number 2
Живі Q&A сесії

Викладачі проводять онлайн-заняття на яких Ви можете задати питання і отримати розгорнуту відповідь у реальному часі

number 3
Диплом

Нарешті Ви проходите іспити і отримуєте диплом, який підтверджує Вашу кваліфікацію

number 4

Хто Вас буде навчати:

Що ви отримаєте під час навчання:

Технічна освіта ґрунтується як на цілому переліку класичних та фундаментальних дисциплін, без вивчення яких неможливо уявити фахівця інженерної галузі, так і на практичній підготовці, що дає можливість студентам перевірити на практиці набуті теоретичні знання, переконатись у правильності обраного фаху та здатності працювати у даній галузі. Формування саме такого спеціаліста є пріоритетом інженерно-технологічного факультету.

Кожний здобувач вищої освіти має змогу самостійно обирати 25% навчальних дисциплін. Це дозволяє всім студентам реалізовувати своє бачення навчального контенту. Ви особисто складаєте свій індивідуальний план навчання, орієнтуючись на власні потреби та інтереси.

Завдяки широкому колу іноземних партнерів Полтавського державного аграрного університету Ви маєте можливість пройти ознайомчу практику або стажування за кордоном у таких країнах, як Канада, Німеччина, Польща, Угорщина, Австрія, Швейцарія, Франція, Нідерланди, Великобританія, Данія, Норвегія, Фінляндія, Швеція, Словаччина, Бельгія, Болгарія, Сполучені штати Америки, Китай і навіть Австралія.

Освітня концепція «навчання упродовж всього життя» надає можливість здобувачам вищої освіти Полтавського державного аграрного університету особисто переймати найновіший досвід у передових закладах освіти – партнерах нашого університету за кордоном. Мова йде не лише про різноманітні курси, що можна проходити онлайн, а й про потенціальне навчання у закордонних закладах вищої освіти тривалістю один або два семестри.

Всі здобувачі вищої освіти у Полтавському державному аграрному університеті мають змогу долучитися до науково-дослідницької або громадської діяльності, проявити себе у спорті, художній самодіяльності, різних суспільно значущих заходах. Творча самореалізація кожного студента та врахування їх індивідуальних та творчих здібностей є одним з найголовніших завдань сучасної освіти.

Студентське містечко (кампус) Полтавського державного аграрного університету компактно та зручно розташоване у самому центрі міста Полтава. Це комплекс із студентських гуртожитків, навчальних корпусів, місць харчування, бібліотеки, спортивного комплексу та інших необхідних споруд. Історично унікальна територія закладу вищої освіти максимально забезпечує найважливіші потреби студентів на єдиній відокремленій території.

Ми допомогаємо з працевлаштуванням

Ви отримуєте державний диплом і міжнародний DIPLOMA SUPPLEMENT, а також Вас додають в реєстр кваліфікованих спеціалістів
Ми дійсно допомогаємо зі стажуванням та працевлавтуванням, тому що маємо базу підприємців від малого до великого бізнеса, які отримали освіту в нашому університеті і хочуть наймати перевірених спеціалістів
Ми успішно співпрацюємо з рекрутинговими агенствами і великими компаніями, що наймають наших випускників напряму
completed
piggy

Вартість навчання

Бакалавр

За рік навчання:

18370 грн
Магістр

За рік навчання:

21670 грн

Запитання і відповіді

Якщо Ви не знайшли відповідь на своє питання, залиште контактну інформацію і наш консультант Вам зателефонує. Дізнатися більше

Мінімальний прохідний бал – 100 (з кожного предмета в сертифікаті зовнішнього незалежного оцінювання).

Для вступу на І курс після школи: потрібно мати результати оцінювання з 3 предметів: українська мова і література; математика – обов’язково, один предмет – на вибір. Для вступу після коледжу: потрібно мати результати оцінювання з 2 предметів: українська мова і література – обов’язково, один предмет – на вибір.

Вартість навчання залежить від обраної спеціальності та форми навчання. Дізнатися про вартість можна на офіційному сайті Університету. Наразі вартість навчання на бакалавратурі складає 18370 грн за рік.

Відповідно до Правил прийому з дипломом молодшого спеціаліста Ви можете вступити на 1 курс скороченого терміну навчання 2 роки, на 2 або 3 курс нормативного терміну навчання за результатами ЗНО/НМТ з двох предметів.

Університет надає студентам військову освіту за програмою підготовки офіцерів запасу.

На території Університету є 5 гуртожитків.

Після закінчення вступної кампанії на офіційному сайті Університету будуть опубліковані рейтингові списки та списки рекомендованих до вступу.

Так, при працевлаштуванні чи за сімейними обставинами є можливість перейти на індивідуальний графік навчання.

Студенти мають широкі можливості для занять спортом як на аматорському, так і на професійному рівнях завдяки значній кількості та якості спортивних об’єктів.

Так, є можливість навчання за кордоном та отримання «подвійного» диплому. Також є можливість стажування та працевлаштування за кордоном. Ми співпрацюємо з 23 країнами.

(068)6423390 Попов Станіслав Вячеславович