«Скільки мов ти знаєш – стільки разів ти людина». Йоганн Вольфганг фон Ґете.

Можна назвати багато причин, чому необхідно вчити іноземну мову. Поки хтось ще шукає ці причини, активні викладачи і студенти Полтавського державного аграрного університету безкоштовно вивчають англійську мову за допомогою онлайн платформи Reallyenglish

Цією можливістю ми завдячуємо консалтинговій компанії у сфері вищої освіти Cormack Consultancy Group, яка надіслала наш запит британській компанії Reallyenglish. Працівники компанії Reallyenglish на безоплатній основі створили для студентів і викладачів нашого закладу спеціальну програму навчання відповідно до наших потреб, що включає у себе усі рівні мовної підготовки. Висловлюємо нашу глибоку вдячність Cormack Consultancy Group і Reallyenglish за надану підримку, яка наразі є особливо необхідною.

Якщо Ви бажаєте долучитись до нашої англомовної спільноти звертайтеся у відділ міжнародних зв’яків або надсилайте запит з Вашим прізвищем та ім’ям на електронну адресу tatka@pdaa.edu.ua.