Шукаємо круті наукові та інноваційні проєкти!

З метою виявлення наукових та інноваційних проєктів у Полтавській області, популяризації та інтенсифікації наукової, інноваційної діяльності, створення нових проєктів, рішенням другого пленарного засідання четвертої сесії восьмого скликання від 09 квітня 2021 року № 137 засновано конкурс для відбору наукових та інноваційних проєктів за пріоритетними напрямами розвитку науки і техніки, стратегічними напрямами інноваційної діяльності.

Учасниками Конкурсу можуть бути суб’єкти наукової і науково-технічної діяльності, визначені Законом України „Про наукову і науково-технічну діяльність” та суб’єкти інноваційної діяльності визначені Законом України „Про інноваційну діяльність” (Претенденти).

На конкурсі не розглядаються проєкти, за які їх виконавців уже було удостоєно державних нагород України.

Проєкти можуть бути представлені лише за пріоритетними напрямами розвитку науки і техніки та пріоритетними напрямами інноваційної діяльності, які визначені розділом 4. „Регіональної Програми підтримки наукової та інноваційної діяльності у Полтавській області на 2021-2024 роки”.

Проєкти, що подаються на конкурс, поділяються на категорії:

  • наукові проєкти, що можуть включати фундаментальні та прикладні дослідження;
  • інноваційні проєкти.

Дата початку конкурсного відбору: 4 січня 2022 року.

Кінцевий строк подання документів для участі у конкурсі: 3 лютого 2022 року.

Місце подання документів та електронна адреса: 36000, м. Полтава, вул. Котляревського 20/8, Департамент освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації , каб. 3.10., електронна адреса: vuh.viddil@gmail.com.

Детальніше про конкурс

Анкета на участь у конкурсі

Опис проєкту