Розпочала роботу безплатна онлайн-платформа для агробізнесу AgriAcademy!

 

З грудня 2022 року в Україні розпочала роботу безплатна онлайн-платформа для агробізнесу AgriAcademy
 

Цей освітній простір є унікальним проєктом лідерів української онлайн-освіти і фахівців аграрної галузі України та світу. Уперше для потреб українського агробізнесу адаптували спеціалізовані онлайн-курси, які входять до магістерських програм провідних аграрних університетів світу. Слухачі онлайн-платформи переймають кращі світові практики та отримують доступ до найсучасніших професійних знань, успішних бізнес-кейсів та інноваційних рішень, не обмежених кордонами України.
 

Наразі на платформі представлено 17 курсів, зокрема такі, як органічне агровиробництво, використання дронів у сільському господарстві, управління сучасною фермою, керування поливами та краплинним зрошенням тощо. З часом у режимі безплатного доступу буде розміщено близько 30 модулів електронного навчання. Загалом курси охоплюють чималий спектр питань – від тваринництва та овочівництва до органічного виробництва та аграрних ІТ-технологій.
 

Серед розробників освітніх модулів – фахівці Кембриджського та Вагенінгенського університетів, Європейського інституту інновацій і технологій в області продуктів харчування, Королівського університету Белфаста й Університету міста Турин. Окрім представників міжнародних інституцій, експертами платформи стали також фахівці українських аграрних вишів і галузевих асоціацій.

 

Ресурс створено для працівників малих, середніх і великих сільськогосподарських компаній, студентів і викладачів українських аграрних ЗВО.

Після завершення навчання слухачі отримають сертифікати.

Проєкт спільно реалізовують команда найбільшої української онлайн-платформи навчання Prometheus та Український клуб аграрного бізнесу за фінансової підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку.

 

Платформа AgriAcademy: зростайте разом із нами!

Володимир Кузнєцов, комунікаційний експерт проєкту

+38 066 1200 147

kuzn78@gmail.com