Офіс Фулбрайта в Україні продовжує свою діяльність і також розпочинає новий конкурсний цикл 2024-2025.

 

Від імені Програми ім. Фулбрайта вітаємо вас з новим академічним роком.

 

Запрошуємо ваших колег - викладачів, аспірантів, співробітників до участі у фулбрайтівській програмі для молодих дослідників та викладачів Fulbright Research and Development Program (FRDP).

Кінцевий термін подання заявок - 1 листопада 2023 року.

 

FULBRIGHT RESEARCH AND DEVELOPMENT PROGRAM:


Проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев’яти місяців.


У конкурсі можуть брати участь особи віком до 45 років з дворічним професійним досвідом: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук; адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій. 
Галузі спеціалізації: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни.

 

Ми радо проконсультуємо та проведемо презентації програми для всіх зацікавлених у здобутті фулбрайтівських стипендій для роботи над дослідницькими проєктами в американських інституціях - університетах та науково-дослідних центрах, лабораторіях, архівах, бібліотеках. 

 


Звертаємо вашу увагу на те, що Офіс Програми ім. Фулбрайта працює дистанційно.

Запитання можна поставити, надіславши електронний лист на адресу:  ibarysh@iie.orgoffice.ukraine@iie.org

У робочі дні, з понеділка по п’ятницю, з 10.00 до 17.00, отримати інформацію стосовно програми можна за номером: +38 (067) 394 91 99.

Про стипендіатів Програми ім. Фулбрайта останніх років можна дізнатися зі сторінок фулбрайтівських вісників: https://fulbright.org.ua/uk/library/