Наукові публікації здобувачів вищої освіти

Наукові публікації ЗВО спеціальності Маркетинг СВО Магістр за 2019-2020 н.р.

Наукові публікації ЗВО спеціальності Маркетинг СВО Магістр за 2020-2021 н.р.

Наукові публікації ЗВО спеціальності Маркетинг СВО Магістр за 2021-2022 н.р.

Наукові публікації ЗВО спеціальності Маркетинг СВО Магістр за 2022-2023 н.р.

Наукові публікації ЗВО спеціальності Маркетинг СВО Бакалавр за 2022-2023 н.р.

Загальний перелік наукових публікацій студентів під керівництвом НПП кафедри маркетингу

Науково-практична конференція за підсумками проходження виробничої практики 2023-2024 н.р.

XV Міжнародна науково-практична конференція «Маркетингове забезпечення продуктового ринку»

Участь маркетологів у науковій конференції здобувачів вищої освіти до тижня факультету ННІ ЕУПІТ

Науково-практична конференція за підсумками проходження виробничої практики 2022-2023 н.р.

Участь у ІІ науково-практичній конференції організованої кафедрою економіки та МЕВ.

Участь маркетологів у  щорічній студентській науковій конференції

ХIV Міжнародна науково-практична конференція «Маркетингове забезпечення продуктового ринку»

Науково-практична конференція за підсумками проходження здобувачами вищої освіти виробничих практик.

Результати студентської наукової конференції

XIII Міжнародна науково-практична конференція "Маркетингове забезпечення продуктового ринку".

Маркетологи у студентській науковій конференції

Маркетологи на науково-практичній конференції за підсумками проходження виробничої практики (19-20 березня 2020 року)

XII Міжнародна науково-практична конференція «Маркетингове забезпечення продуктового ринку

XI Міжнародна науково-практична конференція "Маркетингове забезпечення продуктового ринку"