Нагородження лауреатів стипендій Полтавської обласної ради імені Ігоря Сердюка та Андрія Конопльова.

У Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти імені М.В. Остроградського відбулася урочиста церемонія нагородження учнів, студентів і молодих учених Полтавщини – лауреатів стипендії Полтавської обласної ради імені Героя Небесної Сотні – героя України Ігоря Сердюка та стипендії імені Героя України – Андрія Конопльова.
У церемонії нагородження взяли участь перший заступник голови Полтавської обласної ради Олександр Лемешко, депутат Полтавської обласної ради Олег Діденко та заступник обласного військового комісара Полтавщини Едуард Бородай.
Упродовж 2022 року стипендію Полтавської обласної ради імені Героя Небесної Сотні – Героя України Ігоря Сердюка отримають:
– 10 учнів закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти;
– 10 студентів закладів вищої освіти;
– 10 молодих учених закладів вищої освіти та наукових установ серед них здобувач ступеня доктора філософії спеціальності 073 Менеджмент, асистент кафедри менеджменту ім. І.А. Маркіної  Вовк Микола Олександрович. Щиро вітаємо Миколу Олександровича з черговим досягненням, бажаємо натхнення та подальших творчих здобутків!