он-лайн зустріч з представниками компаній «Омега Солюшинс» і «ВАК»

17 лютого на кафедрі інформаційних систем та технологій ПДАА відбулася он-лайн зустріч з представниками компаній «Омега Солюшинс» і «ВАК» , на якій були присутні здобувачі вищої освіти за освітньо-професійною програмою Інформаційні управляючі системи, науково-педагогічні працівники кафедри, інженери. Під час зустрічі  обговорювалися найближчі та перспективні плани подальшої науково-практичної співпраці, розглядалися напрямки нових дослідницьких проектів із залученням студентів, обговорення науково-дослідних робіт. У контексті взаємодії зі стейкхолдерами було обговорено й напрямки удосконалення та перспективного розвитку ОПП Інформаційні управляючі системи освітнього рівня Бакалавр.

У процесі обговорення змісту ОПП в частині програмних результатів навчання, фахових компетнтностей  та переліку освітніх компонент, які їх забезпечують, стейкхолдери – представники компанії «Омега Солюшинс», - запропонували оновити та розширити зміст ПРН 12. Адже підготовка фахівців з інформаційних систем та технологій повинна враховувати тенденції переходу все більшого сегменту  сучасних інформаційних систем та технологій на платформи розподіленої архітектури з метою підвищення функціональності та надання інтегрованих сервісів та послуг, і вивчати концепції архітектури cloude-систем, особливо направленої на забезпечення сервісів IASS (інфраструктура як послуга), PAAS (платформа як послуга). Таким чином формулювання та зміст відповідних програмних результатів навчання мають включати вміння не лише розробляти веб-додатки на боці клієнта, використовуючи спеціальні мови програмування, але й сучасні засоби веб-технологій та хмарних технологій.

У зв’язку з цим рекомендовано оновити тематику окремих ОК, замінити назву «Веб-дизайн і розробку клієнтської частини веб-застосування» на більш ємнісний компонент «Веб-технології і веб-дизайн».