Компанія «Фін Агро Консалтінг» пропонує роботу!

 
Компанія «Фін Агро Консалтінг» пропонує 3 місця для студентів або випускників (дівчат) факультету технології виробництва і переробки продукції тваринництва або факультету ветеринарної медицини, які мають практичний досвід роботи біля дійних корів. В обов'язки працівників буде входити догляд за молочними коровами, виявлення хвороб та лікування. 
 
Мінімальний період дії контракту -3 місяці з правом продовження до 12 місяців. Працевлаштування за програмою тимчасового захисту (параграф 24). 
Заробітна плата складає 12 євро на годину БРУТТО. Після відрахування податку заробітна плата буде складати 8.5 євро на годину НЕТТО.  Діє система бонусів і премій. Працівники  забезпечуються німецьким страховим полісом.   
Господарство знаходиться біля міста Магдебург.  На фермі зараз є 1200 молочних корів і незабаром буде розширено до 1700 голів.
Вартість проживання складає 150 євро на місяць. Проживання а комфортному будинку на території господарства з усіма зручностями та безкоштовним WI-FI. Харчуються працівники самостійно. Неподалік  розташований супермаркет.
 
Вакансії  безкоштовні! 
 
Кандидат сплачує тільки за квиток на автобус Київ-Магдебург - 100 євро , страховий поліс на перші 3 місяці перебування- 30 євро та квиток на поїзд від Магдебурга до господарства-7 євро. 
 
Вимоги до кандидатів:
 
  • досвід роботи біля дійних корів
  • відповідна освіта
  • бажано знання англійської або німецької мови на розмовному рівні

 

 
За додатковою інформацією звертатися у відділ міжнародних зв'язків (Гуртожиток № 1, каб. 304).

Факультет: