Інформаційні системи та технології

На базі Навчально-наукового інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій здійснюється підготовка за освітньо-професійною програмою «Інформаційні управляючі системи» спеціальності
126 ІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ ТА ТЕХНОЛОГІЇ
 
 

Форми навчання:

 • денна,
 • заочна.  

Термін навчання:

 •  за ступенем вищої освіти «Бакалавр» - 3 роки 10 місяців;
 • за ступенем вищої освіти «Бакалавр» (скорочений термін навчання) - 1 рік 10 місяців;

 

Ліцензійний обсяг прийому
Ступінь освіти
Денна форма
Заочна форма
Бакалавр
45
10
Бакалавр  (скорочений термін навчання) 20 набір на  3-й курс
 
 
Сучасне життя неможливо уявити без комп’ютерів, гаджетів, різноманітної техніки та електронних пристроїв. Третє тисячоліття стало періодом постійної інтеграції інформаційних систем і технологій в усі сфери життєдіяльності людини. Бурхливий розвиток інформатизації суспільства викликав необхідність упровадження автоматизованих інформаційних систем управління підприємствами. Розвиток інформаційний технологій відбувається з такою швидкістю, що відчувається постійний брак фахівців цього профілю.

Інформаційні системи та технології користуються великим попитом на сучасному ринку. Вони увійшли у всі сфери нашого життя, відіграють значну роль у формуванні реальної дійсності.

Постійний розвиток інформаційних технологій призводить до необхідності адаптації. Для проектування інформаційних систем потрібна фантазія та здатність знаходити нові рішення. Робота ІТ-шника потребує знань з іноземної мови, математики, алгоритмізації. Фахівець повинен володіти абстрактним та логічним мисленням, прагнути постійного розвитку та змін.

Якщо Ви прагнете стати творцем автоматизованих систем чи інформаційних технологій, навчитись розробляти сучасні web-сайти та тривимірні моделі, то наша спеціальність призначена саме для Вас. У нас Ви здобудете навички проектування, адміністрування, управління інформаційними системами, навчитеся працювати у сфері Інтернет-комунікацій.

Основними напрямками роботи у сфері інформаційних систем і технологій є і розробка, і тестування, і дизайн.

Спеціальність «Інформаційні системи та технології» дає можливість молоді отримати перспективні знання щодо роботи із сучасними інформаційними системами та технологіями та знайти перспективну роботу в ІТ-компаніях. Специфіка пропонованої професії дозволяє працювати за гнучким графіком, бути затребуваним на ринку праці.

В процесі навчання здобувач вищої освіти має можливість:
 • пройти практику на базі ІТ-підприємств;
 • навчатись у ВНЗ Німеччини, Польщі, Угорщини;
 • брати участь у конференціях та семінарах різного рівня.

Випускники спеціальності «Інформаційні системи та технології» компетентні працювати у комунікаційно-інформаційних відділах підприємств та організацій різної форми власності, у комерційних фірмах, банківських установах або ж як приватні підприємці. Одержані знання, уміння та навички бакалавр з інформаційних систем та технологій здатний  застосовувати фактично в усіх сферах діяльності, де використовують комп’ютерну техніку.

Перелік посад для бакалаврів з інформаційних систем та технологій:

 1. Розробники обчислювальних систем.
 2. Професіонали в галузі програмування.
 3. Розробники комп'ютерних програм.
 4. Професіонали в інших галузях обчислень (комп'юте­ризації).
 5. Технічні фахівці в галузі обчислювальної техніки.
 6. Техніки-програмісти.