Формується електронний каталог виробників з 7 громад Полтавщини

 

Консорціум семи громад Полтавщини у партнерстві з програмою міжнародної співпраці «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» за фінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини розпочали проєкт з підтримки та сталого розвитку місцевого малого і середнього бізнесу. У проєкті беруть участь Оржицька, Решетилівська, Лохвицька, Машівська, Заводська, Білицька, Сенчанська територіальні громади.

 

Виконавцем проєкту стала громадська організація «Регіональний розвиток України». Партнерами є працівники Агенції регіонального розвитку Полтавської області «Офіс євроінтеграції», Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» та Полтавського державного аграрного університету.

Наразі відбувається формування електронного каталогу «Виробники Полтавщини» українською та англійською мовами для просування продукції мікро-, малих та середніх підприємств територіальних громад Полтавської області на виставках, ярмарках, міжнародних конференціях та форумах.

Запрошуємо представників бізнесу Полтавської області, що працюють у виробництві крафтової продукції,  переробній галузі сільськогому господарстваі, харчовій, легкій промисловості та інших галузях, а також виробників крафтової продукції, заповнити Google форму для розміщення інформації в каталозі та популяризації власної діяльності: http://surl.li/ejflv

 

Публікація в каталозі «Виробники Полтавщини» є безкоштовною.

Зареєстровані учасники отримають електронну версію каталогу.

 

Довідкова інформація:

Програма міжнародної співпраці «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Мета програми – створити кращі умови для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), підтримати інновації та стимулювати експорт, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання.

 

Детальніше: www.eu4business.org.ua